środa, 16 grudnia 2015
Branżowcy kandydują do parlamentu
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru416
Wśród kandydatów do Sejmu na liście Zjednoczonej Lewicy na ósmym miejscu w Warszawie jest Rafał Skąpski. Poinformowała o tym "Gazeta Stołeczna" z 7 września. Zjednoczona Lewica jest koalicją SLD, Twojego Ruchu, PPS, Unii Pracy i Zielonych. Rafał Skąpski był wiceprezesem Polskiego Radia (1998-2001), wiceministrem kultury (2001-2004), a przez dziesięć lat (od marca 2005 roku do lipca tego roku) kierował Państwowym Instytutem Wydawniczym, od lutego 2012 roku jako jego likwidator i został z tej funkcji odwołany w lipcu tego roku. Od ubiegłego roku jest prezesem spółki Targi Książki, poprzednio był przewodniczącym jej Rady Nadzorczej, a od dwóch kadencji pełni również funkcję prezesa Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek. Natomiast z drugiego miejsca na warszawskiej liście PSL ma kandydować Michał Strąk, dyrektor Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy - Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego, nazywanej Biblioteką na Koszykowej (od 2003 roku). Poprzednio był już posłem na Sejm (1993-1997), a także ministrem-szefem Urzędu Rady Ministrów (1993-1995) oraz członkiem Krajowej Rady …
Wyświetlono 25% materiału - 152 słów. Całość materiału zawiera 608 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się