Wtorek, 9 lutego 2010
Po gali w Bibliotece Narodowej
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru267
Nagrody „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” wręczone! To już ósme takie spotkanie, a obecność w Bibliotece Narodowej 27 stycznia blisko 200 osób, w tym wielu znanych twórców i osobistości ze świata książki, potwierdza potrzebę kontynuowania tego przedsięwzięcia i podnosi jego rangę. W ciągu całej uroczystości wręczono ponad sto dyplomów za 48 „Książek Miesiąca” i „Książki Roku”. Nagrody główne w postaci statuetek dłuta Doroty Bardyszewskiej przypadły wydawcom następujących publikacji: „To moja droga. Biografia Jacka Kaczmarskiego” Krzysztofa Gajdy (Wydawnictwo Dolnośląskie), „Międzynarodowy komunista. Jerzy Borejsza – biografia polityczna” Eryka Krasuckiego (Wydawnictwo Naukowe PWN), „Historia Edgara” Davida Wroblewskiego (Sonia Draga), „Ars” Adama Bujaka i Jolanty Sosnowskiej (Biały Kruk) i „Prawo polskie. Próba syntezy” (C.H. Beck). Dyplom i statuetkę Wydawcy Roku 2009 odebrał Tomasz Szponder, prezes Domu Wydawniczego Rebis. Jak powiedział Łukasz Gołębiewski, prezes Biblioteki Analiz, ogłaszając werdykt: – To jedno z najstarszych prywatnych wydawnictw powstałych wkrótce po zniesieniu cenzury. Od początku z sukcesem łączy ambitną ofertę z literaturą komercyjną. W tym roku przyznano nowe wyróżnienie – Wydarzenie Roku. Laureatem został serwis audioteka.pl – za nową jakość w działaniach na rzecz promocji audiobooków. – Laureat jest niewątpliwie jednym z motorów napędzających rozwijający się polski rynek książek audio – powiedział Paweł Waszczyk, redaktor Biblioteki Analiz. O Nagrodach „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” szeroko informowały …
Wyświetlono 25% materiału - 204 słów. Całość materiału zawiera 817 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się