Wtorek, 21 lipca 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru412
Spotkania z wybitnymi pisarzami i poetami, warsztaty językowe, spektakle teatralne, koncerty złożą się na program festiwalu literackiego „Szczebrzeszyn – Stolica Języka Polskiego”, który odbędzie się w sierpniu w Szczebrzeszynie. Dyrektorem artystycznym festiwalu jest Tomasz Brzozowski z Fundacji Czułego Barbarzyńcy, która jest organizatorem imprezy. Nazwa i miejsce festiwalu to – jak zaznaczył Brzozowski – rodzaj prowokacji intelektualnej. Szczebrzeszyn, niewielkie miasteczko na wschodzie Lubelszczyzny, na Roztoczu, znany jest ze słynnego tzw. łamańca językowego: „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie”. Zdaniem tym …
Wyświetlono 25% materiału - 79 słów. Całość materiału zawiera 319 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki