środa, 3 lipca 2019
PODSUMOWANIE 2018 ROKU
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 500 (11/2019)
Przychody grupy za rok 2018 wzrosły o 48 proc. w porównaniu z rokiem wcześniej, a przychody samego serwisu LitRes wzrosły o 56 proc. Według danych analitycznych agencji Kantar TNS udział grupy w tamtejszym rynku książek elektronicznych wynosi 66 proc. W 2018 roku serwis LitRes sprzedał ponad 2 mln książek audio, dwa razy więcej niż rok wcześniej. Udział audiobooków w strukturze sprzedaży detalicznej LitRes wyniósł 25 proc. „Wśród przyczyn rozwoju widzimy realizację federalnej kampanii reklamowej, która doprowadziła do zwiększenia rozpoznawalności marki, zwiększenia ruchu organicznego i przyciągnięcia nowych użytkowników aplikacji: liczba klientów wzrosła o 43 proc. w stosunku do 2017 roku” – powiedział dyrektor generalny grupy LitRes Siergiej Anuriew. Zaobserwowano trzy trendy, które charakteryzowały ubiegły rok: zwiększenie popularności książek audio i zakupów poprzez mobilne aplikacje oraz wzrost zainteresowania self-publishingiem. Projekt LitRes: self-publishing zwiększył przychody o 20 razy. W ogólnym …
Wyświetlono 25% materiału - 137 słów. Całość materiału zawiera 549 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się