Wtorek, 8 października 2019
KATOWICE WSPIERAJĄ TWÓRCÓW
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 507 (18/2019)
Dla Urzędu miasta Katowice kultura jest jednym z ważniejszych napędów w mieście, dlatego wychodzi naprzeciw organizacjom prowadzącym działalność kulturalną, artystyczną i twórczą i zmyślą o nich realizuje program „Lokal na Kulturę”. Jego celem, jak czytamy na stronie internetowej urzędu, jest zmiana wizerunku miasta ze stereotypowej stolicy węgla na ważny i prężnie rozwijający się ośrodek kulturalny. W trzynastu już edycjach konkursu wystawiono 79 wolnych lokali użytkowych, zawarto umowy na 37 lokali. Urzędnicy zachęcają: „Ty masz ciekawy i twórczy pomysł na inicjatywę związaną z szeroko pojętą kulturą, a magistrat udostępnia ci wynajem …
Wyświetlono 25% materiału - 90 słów. Całość materiału zawiera 361 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki