Poniedziałek, 23 stycznia 2012
Ambitne plany nowego właściciela
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru319
W pierwszej połowie stycznia likwidator spółki Wydawnictwa Naukowo-Techniczne powiadomił, że nabywcą m.in. praw z umów wydawniczych WNT, praw autorskich WNT i znaku towarowego WNT została firma M-Partner Jarosław Perzyński. „Umowa sprzedaży weszła w życie w dniu 9 stycznia 2012 roku i obowiązuje od dnia 30 grudnia 2011 roku. M-Partner planuje wznowienia tytułów WNT jak również ich cyfryzację i sprzedaż w postaci e-booków” – czytamy w oficjalnym komunikacie likwidatora. Nowy właściciel prowadzi księgarnię internetową Drops.pl, a więc potwierdzają się zapowiedzi z ostatniego numeru naszego dwutygodnika, o planach przejęcia uznanej na rodzimym rynku marki wydawniczej. – Pierwszy kontakt z likwidatorem WNT miał związek z jednym z naszych pól działalności, czyli obrotem tzw. tanią książką. Dokonaliśmy zakupu książek które pozostały w sprzedanym budynku wydawnictwa przy ulicy Mazowieckiej. O zakupie wydawnictwa jeszcze wtedy nie marzyliśmy choć nosiliśmy się z zamiarem wykupienia kilku „tytułów”, jednak skala inwestycji oraz potencjalni oferenci skutecznie nas zniechęcili. Ostatecznie do rozmów powróciliśmy pod koniec grudnia po fiasku negocjacji z innymi oferentami – relacjonuje Jarosław Perzyński, właściciel M-Partner. …
Wyświetlono 25% materiału - 167 słów. Całość materiału zawiera 671 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się