Poniedziałek, 30 maja 2016
Polska na targach w Chicago
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru435
Podczas targów Book Expo America, jakie odbyły się w Chicago, a w których Polska była gościem honorowym, 11 maja zaprezentowano polski rynek na Global Market Forum Poland 2016. Odbyło się pięć seminariów przygotowanych przez Instytut Książki i Polską Izbę Książki. Sonia Draga, prezes wydawnictwa Sonia Draga, Włodzimierz Albin, prezes Wolters Kluwer i prezes Polskiej Izby Książki, oraz Marcin Garliński, prezes wydawnictwa Muza, przedstawili najważniejsze dane o rynku książki w Polsce na tle tendencji europejskich i światowych, korzystając przy tym z danych przygotowanych przez Bibliotekę Analiz oraz Kancelarię Sejmu. Na drugim seminarium, które prowadziła Barbara Jóźwiak, prezes Copyright Polska, a także wiceprezes PIK i przewodnicząca rady nadzorczej Wydawnictwa Naukowego PWN, wskazano na przykłady inwestycji na polskim rynku wydawniczym na przykładach Egmontu, Wolters Kluwer i PWN, a na kolejnych czterech seminariach omawiano najciekawsze zjawiska w …
Wyświetlono 25% materiału - 133 słów. Całość materiału zawiera 533 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się