Czwartek, 30 sierpnia 2018
ROZMOWA Z JOANNĄ CICHOCKĄ-GULA, WICEPREZYDENT SOPOTU, POMYSŁODAWCĄ FESTIWALU, A TAKŻE KURATORKĄ TEGOROCZNEGO PROGRAMU KULTURY I LITERATURY FRANCUSKIEJ.
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 485 (13/2018)
Sopockie targi książki mają specyficzny charakter… Nasze targi książki w ramach Literackiego Sopotu są wyjątkowe, bo sami wybieramy wydawców publikujących książki związane z literaturą, która jest tematem kolejnej edycji, bo co roku zmieniamy kraj, który jest gościem festiwalu. Na targi wybieramy małe wydawnictwa, często niszowe, które na rynku otartym są niemal niedostrzegane. Mamy też stałych partnerów – wydawnictwa, z którymi się przyjaźnimy od pierwszej edycji festiwalu, ale to się zmienia, bo co roku mamy trochę inny skład wydawców, którzy oferują bardzo ambitne tytuły i nie ma u nas literatury za złotówkę. Wyniki sprzedaży wielu wydawnictw w Sopocie są wyższe niż na wielu innych targach, a czytelnicy „płaczą”, że wydają fortuny! Czy preferujecie państwo wydawców lokalnych? Chcemy ich wspierać i w tym roku mamy z Trójmiasta kilka wydawnictw: słynna gdańska oficyna słowo/obraz terytoria czy nasze sopockie wydawnictwo Smak Słowa. Są też wydawnictwa dziecięce. Co roku liczba wystawców jest taka sama… Nie planujemy rozbudowy targów, które pozostaną dodatkiem do festiwalu, są i mają być kameralne. Nie ścigamy się z nikim, bo nam zależy na jakości. Bardzo zastanawiamy się nad …
Wyświetlono 25% materiału - 165 słów. Całość materiału zawiera 662 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się