Wtorek, 28 grudnia 2021
Natasha Farrant Księżniczki buntowniczki: historie o odwadze, przyjaźni i innych wartościach tłum. Joanna Kończak, Nasza Księgarnia, Warszawa 2021, s. 222, ISBN 978-83-10-13598-8 Natasha Farrant, urodzona w Londynie z  francusko-angielskiego małżeństwa, funkcjonuje na rynku książki od 20 lat. Od dziecka marzyła, aby zostać pisarką, a samodzielne czytanie zaczęło się już w wieku czterech lat. Jej ulubionymi książkami były „Opowieści z Narnii” i „Mały domek na prerii”, czyli klasyka ówczesnych lat. Oryginalny tytuł powieści to „Osiem księżniczek i magiczne lustro”, tak też zatytułowany jest pierwszy rozdział. Motyw lustra jest w literaturze częsty, żeby wymienić tylko „Królową Śniegu”, „Lustro pana Grymsa” czy cykl o Harrym Potterze. Nie inaczej będzie w tej książce, a zaczyna się ona jak w baśni o Śpiącej Królewnie, czyli narodzinami i zaproszoną na chrzciny dobrą wróżką. Za jej sprawą bohaterka ma się stać księżniczką idealną, ale jak to zrobić? Dobra wróżka postanawia poradzić się swojego magicznego zwierciadła, ale i ono nie potrafi powiedzieć, …
Wyświetlono 25% materiału - 152 słów. Całość materiału zawiera 608 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się