środa, 2 listopada 2022
Agnieszka Graclik Dziki poradnik przetrwania. Megaporcja wiedzy o zwierzętach Wilga, Warszawa 2022, s. 300, ISBN 978-83-280-9348-5 Autorka książki jest doktorantką na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu i od dawna zajmuje się krzewieniem wiedzy przyrodniczej, wykorzystując do tego celu nowe technologie. Czytając „Dziki poradnik…”, myślałam, że Jan Żabiński byłby szczęśliwy, mając taką następczynię. Ale do rzeczy. Jak przetrwać w świecie? To pytanie zadają sobie ludzie w różnym wieku, a Pani z Pszyry (to nick internetowy Agnieszki Graclik) próbuje na nie odpowiedzieć, prowadząc nas przez zwierzęce uniwersum, ze szczególnym upodobaniem środowiska pajęczaków, płazów, drobnych gryzoni i owadów. Dla większości ludzi, w tym dla czytelników tej książki, …
Wyświetlono 25% materiału - 102 słów. Całość materiału zawiera 411 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się