Piątek, 9 maja 2014
Poezja
CzasopismoKwartalnik Wyspa
Tekst pochodzi z numerunr 4/2016
Sunologia 1 Sunologia neurochirurgii.Pomału, z mysim lękiem każdy ruchwalczy o życie. Wózki już drzemliwe.Sunologia w różnych odmianach wydobywa z ciemnościgarbatego pielęgniarza wynoszącego basen.Dzwonek żółcieni cichnie. Bez pięknych słów wszystko odbywa sięzgodnie z rytmem nurtu rzeki krwi;wycieki, przecieki, zgrubienia, pęknięciapołamały sztandary wszystkich pięknych słów.Te sztandary zerżnąłem z Nietschegow zielonkawym korytarzu bezsenności,gdy ratowałem się jego pogniecioną Wolą mocy.Poręcze przy ścianachporęczają każdemu co chce. 2 Sunologia. Poranek. Milimetryna dźwięk talerzy i łyżek ożywiają się do wielkościwierzgającego centymetra. Gdy wchodzi Dynator,prężą się na baczność, zwijają w kłębki drgańamplitudy nieistnienia. Ale są okna, drzwi …
Wyświetlono 25% materiału - 89 słów. Całość materiału zawiera 359 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się