Poniedziałek, 1 lipca 2019
Rozmowa z Nele Neuhaus
– Niedawno ukazała się po polsku pani książka, która nosi szczególny dla Polaków tytuł, kojarzony z pięknym świętem. – Tak, 26 maja w Polsce obchodzony jest jako Dzień Matki i w tym dniu oficjalnie pojawiła się moja nowa książka „Dzień Matki”. – Dzień Matki to symboliczne święto, w Niemczech, skąd pani pochodzi, jest to święto ruchome i przypada na drugą niedzielę maja. Ta książka nie ukazuje niektórych mam w dobrym świetle. Na ponad 700 stronach znajdziemy wszystkie uczucia i emocje towarzyszące dobrej i złej matce. A to one tworzą dobre lub toksyczne rodziny, chociaż na związek duży wpływ ma również mężczyzna i jego zachowanie. – Zajęłam się tym tematem, bo jest on zdecydowanie trudny. Nie mam własnych dzieci, ale mam pasierbicę i obserwuję jej relacje z biologiczną matką. Matka ma ogromny wpływ na dziecko. W książce świetnie o tych zależnościach opowiada profiler FBI dr David Harding, który przybywa głównym bohaterom z pomocą specjalistyczną. …
Wyświetlono 25% materiału - 153 słów. Całość materiału zawiera 614 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się