Poniedziałek, 26 lutego 2007
Dalsze losy Domy Książki Warszawa
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru189
Z pewnym prawdopodobieństwem możemy przyjąć, że nieco więcej niż przed składaniem do druku poprzedniego numeru Biblioteki Analiz wiemy dziś na temat losów Domu Książki Warszawa. Firmy, którą – przypomnijmy – 6 lutego za 5,3 mln zł kupiła od WSiP nieznana w naszej branży spółka akcyjna Łopuszańska. Niepewność co do przyszłości DK natychmiast, bo już 14 lutego, postanowił rozwiać prezes Łopuszańskiej, Mirosław Staruch. W jego liście, jaki do partnerów sieci wysłał jej prezes, Piotr Połulich, czytamy: „Pragniemy Państwa zapewnić, iż powyższa transakcja [zakupu 90 proc. akcji DK – KF] nie ma i nie będzie miała wpływu na działalność Domu Książki S.A. Spółka nadal będzie podmiotem, którego podstawową działalnością będzie detaliczny handel książkami, tak jak to ma miejsce w chwili obecnej. Wszelkie umowy, porozumienia i ustalenia pozostają w mocy i będą nadal przez Dom Książki S.A. realizowane. Obecnie jako nowy właściciel pakietu większościowego zapoznajemy się szczegółowo z bieżącą sytuacją firmy, weryfikujemy założenia budżetowe na rok 2007 oraz oceniamy przyjęte cele strategiczne na najbliższe lata. Chcielibyśmy podkreślić, że nie należy się spodziewać znaczącej zmiany polityki handlowej spółki. Będziemy się starali wykorzystać nasze doświadczenie biznesowe do optymalizacji i usprawnienia procesów zachodzących w Domu Książki S.A. …
Wyświetlono 25% materiału - 191 słów. Całość materiału zawiera 765 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się