Wtorek, 15 kwietnia 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru379
Księgarska sieć zaoferowała swoim klientom dodatkowe 2500 punktów odbioru swoich przesyłek z książkami. Od 1 kwietnia klienci sieci księgarskiej Matras mogą odbierać przesyłki z książkami korzystając także z usługi Paczka w Ruchu. „Taka forma odbioru przesyłek jest kolejnym krokiem naprzeciw potrzebom klientów Matras. Nowa forma dostawy może być istotna szczególnie dla tych, którzy mieszkają w pewnej odległości np. od księgarni Matras i mają mniejsze możliwości korzystania z osobistego odbioru, jak też innych sposobów dostawy (kurier, Paczkomat, Poczta Polska). Klienci Matras w większości wolą odbierać swoje przesyłki w najbliższej księgarni Matras, jednakże w niektórych przypadkach musieli oni do niej dojechać, a teraz swoje zamówienie będą mogli odebrać tuż za rogiem” …
Wyświetlono 25% materiału - 109 słów. Całość materiału zawiera 437 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się