Niedziela, 3 listopada 2013
Założenia Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru367
Drugiego dnia 17. Targów Książki w Krakowie, minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski zaprezentował założenia Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2014-2020. Zadaniem programu ma być m.in. konsolidacja prowadzonych dotychczas działań na rzecz upowszechniania czytelnictwa, co ma przełożyć się na wzrost efektywności działań podejmowanych w tym zakresie przez instytucje państwowe, finansowanych ze środków budżetowych. Program będzie realizowany przez kilku partnerów merytorycznych, wśród których znajdą się: Biblioteka Narodowa, Instytut Książki, Narodowe Centrum Kultury. – Zdaję sobie sprawę, że w projekcie tym uczestniczą jeszcze niezwykle ważni partnerzy, jak społeczny ruch Obywatele Kultury oraz media, a także …
Wyświetlono 25% materiału - 93 słów. Całość materiału zawiera 373 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się