Piątek, 8 stycznia 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru424
Nagrodę Główną w konkursie TRZY/MAM/KSIĄŻKI i premię w wysokości 25 tys. zł przyznano Joannie Gębal, Monice Zborowskiej i Jakubowi Kołodziejczykowi, trójce autorów projektu "Popatrz w niebo". Jednomyślną decyzją jury wyróżnienia w tym samym konkursie otrzymały: Aleksandra Artymowska za projekt "Wyprawa królika Gustawa", Joanna Bartosik za projekt "Wzrok, słuch i mowa", Ewa Mędrek i Anna Krasnodębska-Okręglicka za projekt "Tu i tam", "Co to?", "Dokąd niesie mnie wiatr". "Polska książka dla dzieci, jak też polskie ilustracje, znajdują się na najwyższym poziomie światowym, co bardzo wyraźnie odczuwamy podczas naszych wystąpień na międzynarodowych targach książki" - skomentował wynik konkursu Grzegorz Gauden, dyrektor Instytutu Książki. Organizatorem konkursu TRZY/MAM/KSIĄŻKI jest Instytut Książki, a jego partnerem Polska Sekcja IBBY. Celem konkursu było wyłonienie projektów czytelniczego "trójpaku" - …
Wyświetlono 25% materiału - 120 słów. Całość materiału zawiera 482 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się