Wtorek, 15 kwietnia 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru379
Resort kultury pracuje nad projektem nowelizacji rozporządzenia o opłatach reprograficznych. Według mediów prace nad projektem są na finiszu i ostateczny jego kształt ma być gotowy do czerwca. Wtedy też zostanie on skierowany do konsultacji społecznych. Podobno zmiany dotkną m.in. listy inkasentów uprawnionych do poboru opłat. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego zainicjowało w połowie 2013 roku konsultacje, których celem miało być wypracowanie wspólnych ustaleń o zmianie przepisów dotyczących opłat od czystych nośników. W konsultacjach udział brali przedstawiciele producentów i importerów urządzeń oraz przedstawiciele organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi: ZAiKS-u, Związku Producentów Audio-Video (ZPAV) i Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 390 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się