Wtorek, 5 lipca 2016
Dynamiczne zmiany w e-handlu
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru437
Mobile Institute oraz e-Commerce Polska (Izba Gospodarki Elektronicznej) po raz drugi przeprowadziły badanie zakupów mobilnych Polaków. Efektem jest raport "mShopper. Polacy na zakupach mobilnych". "Widać wyraźnie, że polski rynek e-commerce, a szczególnie jego część dotycząca handlu mobilnego, to niezwykle dynamiczny obszar. Zmiany następują tu bardzo szybko. Dotyczy to zarówno samej penetracji rozwiązań mobilnych wśród Polaków, jak i intensyfikacji ich używania -zwiększenia świadomości i obszarów wykorzystania urządzeń mobilnych, a także wymagań stawianych im przez osoby, które już konsumentami mobilnymi są. Polacy mobilności uczą się bardzo szybko. Pomaga nam tu nasza wrodzona zdolność do poszukiwania sprytnych - smart rozwiązań. Chcemy kupować wygodniej, kiedy i jak chcemy - a to zapewniają nam urządzenia mobilne, które doskonale łączą światy offline i online. Pozwalają też konsumentom dyktować warunki - kupować świadomie, ale i wykorzystywać nadarzające się okazje zakupowe" - czytamy w raporcie. Analiza …
Wyświetlono 25% materiału - 138 słów. Całość materiału zawiera 553 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się