Poniedziałek, 18 października 2010
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru285
5 października odbyło się spotkanie w siedzibie Kancelarii Wardyński & Partners, w którym Izbę Książki reprezentowali Grzegorz Majerowicz, Włodzimierz Albin i Łukasz Gołębiewski, uczestniczyło w nim też czworo prawników. Omawialiśmy propozycję umowy przedstawioną przez Chomikuj.pl – wniosek jest taki, że umowa poza wabikiem w formie części wynagrodzenia dla wydawcy za udostępnienie plików do dystrybucji, nie daje wydawcy nic, czego i tak nie gwarantowałaby mu ustawa o handlu elektronicznym, natomiast jeden z punktów umowy pozbawia nas na przyszłość roszczeń o odszkodowania z tytułu naruszeń majątkowych praw autorskich, a przynajmniej utrudnia …
Wyświetlono 25% materiału - 89 słów. Całość materiału zawiera 356 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się