Czwartek, 19 grudnia 2024
RADOŚĆ PO WROCŁAWIU
Czterodniowe 32. Wrocławskie Targi Dobrych Książek zakończyły się w niedzielę 8 grudnia i była to ostatnia wielka impreza targowa w tym roku. Po kolejnych przeprowadzkach z jednej do drugiej wrocławskiej lokalizacji, z których każda miała swój niepowtarzalny urok, na dobre zadomowiła się już we wspaniałej i wielkiej Hali Stulecia, jednej z najważniejszych budowli w stolicy Dolnego Śląska. Anna Morawiecka, prezes zarządu Fundacji Halo Targi, organizatora wrocławskiej imprezy, przyznała, że jest bardzo zadowolona z przebiegu tegorocznej edycji, czego daje wyraz w wywiadzie udzielonym „Bibliotece Analiz” (s. 8). Z wrocławskich targów byli bardzo zadowoleni wydawcy, którzy w tym roku często bardzo krytycznie wypowiadali się o organizacji innych imprez. Tym razem panował wręcz entuzjazm, chociaż pierwszy targowy dzień, czyli czwartek, był skromniejszy pod względem frekwencji, ale kolejne dni przyniosły wzrost optymizmu, bo dopisali czytelnicy, i to nie tylko młodzież, dla której zorganizowano bardzo sprawny przebieg spotkań z ulubionymi autorkami. Od tej grupy czytelniczej emanowała radość, radość ze wspólnego spotkania. Najlepiej było to widoczne na zakończenia targowego dnia, gdy dziesiątki młodych kobiet wspaniale odtańczyły irlandzki taniec w środku Hali Stulecia! Słabszy czwartek stał się powodem do dyskusji, że należy skrócić Targi do trzech dni, co zostało przyjęte ze zrozumieniem przez organizatorów. Będziemy teraz czekać na ich decyzję w tej sprawie, chociaż jest na to jeszcze sporo czasu. Wśród stoisk targowych dominowali tradycyjni czytelnicy, frekwencja na spotkaniach autorskich była wysoka, a czasem bardzo wysoka, jak dla przykładu …
Wyświetlono 25% materiału - 230 słów. Całość materiału zawiera 922 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się