Wtorek, 23 maja 2023
DZIĘKI LITERATURZE MŁODZIEŻOWEJ
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 594 (10/2023)
Wydawnictwo Muza podało szacunki wyników za pierwszy kwartał 2023 roku. Przychody wzrosły do 16,4 mln zł, z 7,1 mln zł rok wcześniej. Zysk netto wyniósł 2,48 mln zł – to najwięcej od IV kwartału 2019 roku. Po raz ostatni zysk netto wydawnictwa przekroczył 2 mln zł w czwartym kwartale 2019 roku, gdy wyniósł 2,9 mln zł. W zeszłym roku w pierwszym kwartale Muza miała stratę wynoszącą 369 tys. zł, a w poprzednim kwartale wypracowała 1,8 mln zł …
Wyświetlono 25% materiału - 77 słów. Całość materiału zawiera 309 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się