Poniedziałek, 2 maja 2022
„NAJLEPSZE WYNIKI FINANSOWE OD PONAD DEKADY”
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 568 (8/2022)
Wydawnictwo Muza podało szacunkowe wyniki finansowe za 2021 rok. Oficyna w ub.r. osiągnęła wzrost przychodów o 26,3 proc. – do 35,67 mln zł, wobec 28,25 mln zł w analogicznym okresie roku ubiegłego, i zysku netto z 332 tys. zł do 2,58 mln zł. Firma zaznaczyła, że jej ostateczne wyniki finansowe za ub.r. mogą „w ograniczonym stopniu” różnić się od danych szacunkowych. Według szacunków dane za ub.r. są najlepszymi wynikami finansowymi Muzy od ponad dekady. Poziom 30 mln …
Wyświetlono 25% materiału - 77 słów. Całość materiału zawiera 309 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się