Poniedziałek, 22 maja 2006
Rozmowa z Andreasem Langenscheidtem, szefem Grupy Wydawniczej Langenscheidt
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru168
Jednym z głównych gości 51. MTK był Andreas Langenscheidt, kierujący międzynarodową grupą wydawniczą Langenscheidt, obchodzącą w tym roku jubileusz 150-lecia. Podczas dwudniowego pobytu w Warszawie spotkał się z germanistami i lektorami języka niemieckiego, dla których wygłosił odczyt „150 lat tradycji wydawniczej”. Potem uczestniczył w konferencji prasowej, na którą zaproszono przedstawicieli mediów, a także szefów wielu polskich firm wydawniczych i księgarskich, jak również drukarni i producentów papieru. Przed pięciu laty powstało wydawnictwo Langenscheidt Polska, plasujące się w pierwszej pięćdziesiątce największych polskich oficyn. W obsłudze wizyty Andreasa i Ulrike Langenscheidt pracowników Langenscheidt Polska wspierała Biblioteka Analiz. Podczas konferencji prasowej zapowiedział pan przejęcia innych wydawnictw na różnych rynkach – w Europie i Azji. Czy również w Polsce? Rozglądaliśmy się na rynku polskim, ale nie chciałbym szczegółowo mówić o zamiarach. Rozmawialiśmy przez długi czas z wydawnictwem …
Wyświetlono 25% materiału - 132 słów. Całość materiału zawiera 530 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się