Poniedziałek, 14 sierpnia 2006
Szkolne PWN kupiło ofertę edukacyjną Demartu
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru175
3 sierpnia Wydawnictwo Szkolne PWN podpisało umowę zakupu oferty edukacyjnej Demartu. Transakcja dotyczy zbycia linii podręczników do historii dla szkoły podstawowej i gimnazjum oraz atlasów szkolnych i materiałów pomocniczych do geografii, historii i przyrody na trzech poziomach kształcenia szkolnego. Ogółem ok. 140 tytułów. W myśl uzgodnień, kwota transakcji nie została podana do wiadomości publicznej. Witold Szczęsny, prezes Wydawnictwa Szkolnego PWN: – Transakcja obejmowała całość oferty edukacyjnej. Do tej pory wydawaliśmy tylko serię podręczników i ćwiczeń dla gimnazjum „Świat człowieka” łączącą historię z wiedzą o społeczeństwie i kulturze. Tytuły Demartu nie stanowiły bezpośredniej konkurencji dla naszych, stanowią więc naturalne poszerzenie oferty PWN o pozycje przeznaczone do nauczania historii i szeroką gamę publikacji pomocniczych. Obok podręczników występują tu zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań na mapach konturowych, atlasy, mapy ścienne. Weszliśmy w posiadanie tytułów, które umożliwią większą niż do tej pory obecność w szkołach podstawowych. Generalnie wyższą sprzedaż w tym sezonie zakładamy właśnie na nich. Należy przypomnieć, iż Wydawnictwo Szkolne PWN w tym segmencie rynku edukacyjnego dysponowało do tej pory jedynie pozycją „Klik. Plik” – zestawem materiałów do nauczania informatyki w …
Wyświetlono 25% materiału - 177 słów. Całość materiału zawiera 710 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się