Wtorek, 15 kwietnia 2014
III Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru379
Po raz trzeci Fundacja Sąsiedzi zaprosiła wydawców na targi w Białymstoku, jakie odbyły się od 12 do 14 kwietnia. Pojawiło się 60 firm, chociaż chętnych było więcej. – W tym roku musiałem odmówić kilku wydawcom, chociaż dzwonili do ostatniej chwili z prośbą o miejsce, a działa to na zasadzie przekazywania informacji: wszyscy jesteśmy w Białymstoku, a was nie ma? Umówiłem się więc, że chętnych zaproszę w przyszłym roku, bo tak rozwiniemy naszą imprezę z całym szeregiem powiązanych wydarzeń, że białostoczanie przyjdą, wykupią książki i pójdą z nimi na imprezy towarzyszące – powiedział Bibliotece Analiz Andrzej Kalinowski, prezes Fundacji Sąsiedzi, a jednocześnie główny inicjator i organizator białostockich spotkań, któremu sekunduje Piotr Brysacz, również dziennikarz i wydawca, a do tego autor książki „Patrząc na Wschód” (Fundacja Sąsiedzi), zbioru rozmów z wybitnymi polskimi twórcami reportaży o Rosji i jej mieszkańcach, którzy uczestniczyli w jednym z targowych paneli zatytułowanym „Twarze Wschodu”. W ciągu trzech lat białostocka impreza zdobyła wielu zwolenników. – Jestem wielkim sojusznikiem Targów Książki w Białymstoku, bo są fantastyczne i odbywają się we wspaniałym miejscu, czyli w Operze i Filharmonii Podlaskiej, miejscu absolutnie europejskim. Do nas przychodzi bardzo dużo młodych mam z dzieciakami, …
Wyświetlono 25% materiału - 191 słów. Całość materiału zawiera 764 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się