Czwartek, 28 lipca 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru438-439
Wystartował już nabór do drugiej edycji Polskiej Akademii Księgarstwa, która prowadzona będzie przez dwa semestry w roku akademickim 2016/2017 - od listopada br. do czerwca roku przyszłego. Sesje odbywać się będą w weekendy - od piątku po południu do niedzieli po południu. Przewidziano po 5 sesji w każdym semestrze. Warunki przyjęcia do PAK są następujące: - przesłanie wniosku o przyjęcie na studia w PAK - praca w księgarstwie, aktualnie lub w przeszłości z perspektywą jej ponownego podjęcia - ukończone studia wyższe, co najmniej uzyskanie licencjatu - osoby te po zakończeniu studiów w PAK otrzymają dyplom ukończenia studiów podyplomowych - w przypadku kandydatów, którzy nie ukończyli studiów wyższych, a zostaną zakwalifikowani jako słuchacze PAK i odbędą cały tok studiów, przewiduje się dyplom ukończenia PAK jako kursów zawodowych - list motywacyjny z uwzględnieniem dotychczasowej …
Wyświetlono 25% materiału - 132 słów. Całość materiału zawiera 530 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się