Poniedziałek, 7 stycznia 2013
Czytelnicy proszeni o ratunek dla Świata Książki
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru345
Nie milkną medialne komentarze dotyczące informacji o wycofaniu się z polskiego rynku firmy Weltbild. Informacja, która na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia zelektryzowała rynek książki oraz opinię publiczną okazała się silnym impulsem rozwojowym w ramach procesu poszukiwań chętnych na zakup poszczególnych części likwidowanego przedsiębiorstwa. O tym, w jakiej konkretnie sytuacji znajduje się część wydawnicza Weltbildu, reprezentowana przez markę wydawnictwo Świat Książki, opowiedziała Bibliotece Analiz Anita Musioł, dyrektor wydawnicza i programowa oficyny. – W obecnej chwili, zrealizowaliśmy założenia na styczeń – wszystkie tytuły zaplanowane na ten miesiąc wydaliśmy zgodnie z harmonogramem. Wstrzymana została produkcja książek, które miały się ukazywać na rynku kolejno od początku lutego. Oczywiście, że zależy nam na sprzedaży części wydawniczej w całości i robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby ten scenariusz się zrealizował. Nie rozpoczęliśmy agresywnej wyprzedaży książek. Trzeba jednak mieć świadomość, że ten moment wstrzymania nie może trwać wiecznie, dlatego sprawdzamy i wyjaśniamy wszelkie kwestie prawne, niezbędne do podjęcia dalszych kroków – zapowiedziała. – Bardzo ciężko jest mi pogodzić się z decyzją zamknięcia tak silnej i renomowanej marki wydawniczej jaką jest Świat Książki, jeszcze trudniej jest uczestniczyć w tym procesie. Poczyniliśmy …
Wyświetlono 25% materiału - 186 słów. Całość materiału zawiera 746 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się