środa, 3 września 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru389
Adam Zagajewski w serbskim mieście Vršac odebrał Europejską Nagrodę Poetycką im. Petru Krdu. Jak informuje belgradzki dziennik „Politika” w wydaniu internetowym z 25 sierpnia, cały Vršac był tego dnia ozdobiony w sposób szczególny – na lampionach w centrum miasta powiewały ulotki z poetyckimi tekstami, które zapowiadały to szczególne wydarzenie w mieście uznawanym w Serbii za stolicę poezji. Uroczystość odbyła się w reprezentacyjnej sali miejskiego ratusza, a uczestniczyli w niej przedstawiciele miejscowych władz oraz miłośnicy literatury. Adam Zagajewski odebrał prestiżową Europejską Nagrodę Poetycką, przyznawaną przez czasopismo „KOB – Književna opština Vršac” („Literacka Gmina Vršac”), a która od tego roku nosi imię niedawno zmarłego poety i dziennikarza Petru …
Wyświetlono 25% materiału - 106 słów. Całość materiału zawiera 426 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się