Wtorek, 30 kwietnia 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru353
„W prestiżowym konkursie organizowanym przez MasterCard dla najlepszej mobilnej aplikacji zakupowej, Nexto Reader osiągnął wspaniały sukces zdobywając pierwsze miejsce w Polsce i drugie miejsce w Europie” – informuje platforma dystrybucyjna Nexto. Niezależne, międzynarodowe jury, w skład którego weszli szanowani specjaliści ds. technologii z Chorwacji, Czech, Węgier, Polski, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Rosji i Turcji, przetestowało i oceniło ponad 110 aplikacji zakupowych według trzech podstawowych kryteriów – doświadczenia użytkowników, projektu i funkcji. Nexto Reader okazał się najlepszy spośród wszystkich zgłoszonych kandydatur w Polsce, a w skali europejskiej zajął drugie miejsce. „Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że nasza aplikacja mobilna …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 389 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się