Piątek, 5 lutego 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru427
"Magazyn Literacki KSIĄŻKI" ogłosił ósmą edycję konkursu na najlepsze przewodniki turystyczne i publikacje kartograficzne 2015 roku. Publikacje turystyczne w konkursie rozpatrywane będą w dwunastu kategoriach: "przewodnik tekstowy", "przewodnik ilustrowany", "przewodnik kieszonkowy", "przewodnik dla aktywnych", "atlas turystyczny", "mapa i plan turystyczny", "książka podróżnicza", "album", "przewodnik dla dzieci", "przewodnik mobilny", "książka reportażowa", "przewodnik kulinarny". Laureat trzynastej kategorii - Wydarzenie Roku - wyłaniany jest spośród propozycji zgłaszanych przez członków jury. Przypomnijmy, że Nagroda za Wydarzenie Roku 2014 trafiła do wydawnictwa Sorus za publikację Kazimierza …
Wyświetlono 25% materiału - 81 słów. Całość materiału zawiera 326 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się