Wtorek, 2 listopada 2021
LIDERZY RANKINGÓW CENEO I OPINEO
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 556 (19/2021)
Porównywarka cen Ceneo.pl ogłosiła wyniki 12. edycji Rankingu Zaufanych Sklepów. Pierwsze miejsce w kategorii „Kultura i rozrywka” zajął dvdmax.pl, na miejscu 2. znalazła się Taniaksiazka.pl (spadek z miejsca pierwszego), a podium zamyka Swiatksiazki.pl. Taniaksiazka.pl zajęła także trzecie miejsce w dwóch innych kategoriach: „Kup teraz” oraz „wybór użytkownika”. E-sklep z Białegostoku uplasował się również na drugim miejscu w kategorii „Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz”. Ranking przygotowywany jest na podstawie ankiet, które kupujący w sieci wypełniają po zrealizowanych zakupach. Podstawą oceny każdego sklepu biorącego udział w rankingu były opinie użytkowników, którzy kompleksowo weryfikują: jakość obsługi klienta oraz przebieg transakcji – od zakupu do odbioru produktu. Serwis Opineo.pl również przedstawił najnowszy Ranking Sklepów Internetowych. Tematem przewodnim 12. edycji rankingu był obraz branży e-commerce po pandemii. „Dziś wiemy już, że to właśnie sklepy internetowe okazały się największym wygranym tego trudnego dla wszystkich czasu. Rok 2021 i względne ustabilizowanie sytuacji nie oznaczają jednak powrotu do »starej rzeczywistości«. Wręcz przeciwnie, przetrwają jedynie te biznesy, które potrafią dopasować się do zmiennych warunków. Tegoroczny raport pokazuje, że pozytywne trendy w e-handlu nabierają rozpędu i stają się w pewnym sensie pożądaną oczywistością” – czytamy w raporcie. Jak zauważono, „Polska jest jednym z …
Wyświetlono 25% materiału - 193 słów. Całość materiału zawiera 772 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się