środa, 15 listopada 2023
ZMIANA NA MIEJSCU LIDERA
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 605 (21/2023)
Serwis Opineo.pl przedstawił najnowszy Ranking Sklepów Internetowych. Tematem przewodnim 14. edycji rankingu były wyzwania i innowacje na rynku e-commerce w obliczu sztucznej inteligencji. Jak komentują autorzy zestawienia, nagrodzone firmy dowiodły swojej zdolności do adaptacji do nowych realiów i wyzwań stawianych przez rynek e-commerce. To także dowód na to, że innowacyjność i troska o klienta niezmiennie są kluczowymi czynnikami sukcesu w świecie handlu online. Pierwsze miejsce w kategorii „Książki i multimedia” zajęła Taniaksiazka.pl. Uzyskała średnią ocenę 4,89 na 133 tys. opinii. „Taniaksiazka.pl buduje swoją renomę od 17 lat, przekształcając się z niewielkiej, rodzinnej firmy w prężnie działającą księgarnię, obsługującą klientów na całym świecie” – czytamy w komentarzu. Założyciel księgarni TaniaKsiazka. pl, Łukasz Kierus podkreśla, że wysokie miejsce w rankingu to wynik długotrwałej pasji i zaangażowania w …
Wyświetlono 25% materiału - 125 słów. Całość materiału zawiera 500 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się