Wtorek, 16 stycznia 2007
Nagrody „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru186
W przyszłym tygodniu zapraszamy wszystkich Czytelników na uroczyste wręczenie nagród za Książki Roku. Po raz czwarty bratnia redakcja „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” przyzna specjalne wyróżnienia dla wydawców pięciu tytułów, jakie kolegium redakcyjne „Magazynu” uznało za najlepsze w minionym roku. Przypomnijmy – w każdym numerze „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” jego redakcja zwraca uwagę na cztery pozycje wyróżniając je tytułem Książki Miesiąca. Zawsze jest to jeden tytuł w kategorii „proza polska” i jeden z grupy „proza zagraniczna”. Dwa pozostałe dobierane są z kilku kategorii – czasem jest to „książka dziecięca”, innym razem „literatura faktu” lub tytuł z grupy „encyklopedie i słowniki”, niekiedy „atlas”, a nawet „książka prawnicza”. Tak przez cały rok powstaje lista 48 książek, z których pod koniec roku redakcja wyłania pięć najważniejszych – Książek Roku. Uroczystość ogłoszenia i wręczenia nagród rozpocznie się 25 stycznia o godz. 13 w Sali Darczyńców Biblioteki Narodowej w Warszawie. Gospodarzem, jak i w trzech poprzednich edycjach, będzie …
Wyświetlono 25% materiału - 150 słów. Całość materiału zawiera 602 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki