Piątek, 15 marca 2019
7,5 TYS. PLACÓWEK, 80 TYS. ZATRUDNIONYCH
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 493 (4/2019)
Poczta Polska S.A. jest największym pracodawcą w kraju. W ponad 7,5 tys. placówek zatrudnia ponad 80 tys. osób, w tym 26 tys. listonoszy na umowę o pracę, ale także pracowników sortowni i punktów pocztowych. W ubiegłym roku Poczta przyjęła do pracy 1300 osób. W tym roku chce zatrudnić nawet kolejne 600 osób, które mogą rozpocząć pracę w marcu i kwietniu, czyli w miesiącach wzrostu zakupów internetowych w związku ze zbliżającą się wiosną oraz Świętami Wielkanocnymi. Dodatkowi pracownicy potrzebni są do sortowania oraz przewożenia przesyłek. Poczta Polska zatrudni na umowę o pracę listonoszy, kierowców oraz pracowników sortowni. Aktualne propozycje pracy w Poczcie Polskiej zarówno tej etatowej, jak i na zlecenie – dostępne są na stronie internetowej firmy w zakładce „oferty pracy”. „Największym atutem firmy jest stabilność zatrudnienia (umowa o  pracę, stałe wynagrodzenie i system premiowy), a także bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku i  edukacji, pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie w atrakcyjnych cenach, niskoprocentowe pożyczki czy promocje dla pracowników organizowane przez partnerów handlowych firmy). Poczta Polska jest otwarta również na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami. Firma dysponuje miejscami w dużej liczbie placówek pocztowych, dzięki czemu osoby te mogą znaleźć pracę niedaleko swojego miejsca …
Wyświetlono 25% materiału - 192 słów. Całość materiału zawiera 770 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się