środa, 28 maja 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru221
„Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa” okazały się filmem bardzo kasowym. Od premiery światowej w grudniu 2005 roku przyniósł on twórcom ponad 740 mln dolarów zysków. Również w Polsce odniósł niemały sukces. Dlatego też podjęto decyzję o kontynuacji ekranizacji cyklu i już 30 maja na ekrany naszych kin wejdzie „Książę Kaspian”. Wydawnictwo Media Rodzina wiąże duże nadzieje z filmową adaptacją słynnej serii C.S. Lewisa. Od 12 lat oficyna z Poznania jest wydawcą „Opowieści z Narnii”. W tym czasie z narnijskim cyklem zapoznało się ponad 270 tys. polskich czytelników. Jak przyznał na konferencji prasowej 6 …
Wyświetlono 25% materiału - 96 słów. Całość materiału zawiera 384 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki