Wtorek, 29 kwietnia 2014
Światowy Dzień Książki
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru380
Obchodzony 23 kwietnia Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich od niemal 90 lat jest okazją do wzmożonej popularyzacji czytelnictwa i przypominania o znaczeniu książek i poszanowaniu praw własności intelektualnej i praw autorskich. Niewątpliwie stwierdzenie to niesie ze sobą definicję jednych z podstawowych funkcji, jakie dla dobra branży wydawniczej niesie ze sobą to święto. Tegoroczne obchody ŚDK realizowane przez Polską Izbę Książki stanowiły część jubileuszu „650 lat książki i czytania w Polsce”. Ich centralnym punktem była natomiast konferencja prasowa, podczas której prezentowano projekt konkursu fotograficzno-literackiego „Moja ulubiona księgarnia” oraz dużego projektu badawczego w zakresie transformacji czytelnictwa prowadzonego przez PIK we współpracy z MKiDN. Wspomniany konkurs fotograficzny skierowany jest do osób, które chcą podzielić się swoimi relacjami z lokalną (ulubioną) księgarnią. W dwóch poprzednich numerach Biblioteki Analiz prezentowaliśmy natomiast szczegółowo wyniki badania transformacji czytelnictwa. Podczas spotkania z mediami przedstawiciele branżowej organizacji przekonywali o fundamentalnej roli, jaką tego typu analizy mogą odgrywać. Projekt, ich zdaniem, może stanowić najbardziej aktualną i precyzyjną podstawę do tworzenia nowych modeli biznesowych. Więcej dla klienta Warto tu …
Wyświetlono 25% materiału - 169 słów. Całość materiału zawiera 677 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się