Czwartek, 7 stycznia 2016
Salon Ciekawej Książki
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru422
W niedzielę 22 listopada zakończył się trwający trzy dni Salon Ciekawej Książki w Łodzi. - W tym roku zorganizowaliśmy Salon już po raz piąty, a po raz trzeci w pięknych i klimatycznych wnętrzach Centralnego Muzeum Włókiennictwa, doskonale pasujących do literatury, książek i czytelnictwa - powiedziała Bibliotece Analiz Katarzyna Drobińska, prezes zarządu Międzynarodowych Targów Łódzkich. Gościmy w tym roku ponad 60 wydawców z całej Polski, którzy oferują bardzo szeroki przekrój literatury, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Są bardzo fajne pozycje, wiele nowości, a do tego odbywają się ciekawe spotkania z autorami - dodała główna organizatorka łódzkiej imprezy. Po dość niemrawym piątku, podczas którego "klienci nie byli zbyt natarczywi", …
Wyświetlono 25% materiału - 111 słów. Całość materiału zawiera 444 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się