Wtorek, 10 października 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru179
Spółki córki z grupy Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych w październiku mają przedstawić plany dotyczące ich przyszłości (mówił o tym w poprzednim numerze szef WSiP, Stanisław Wedler). Jedną z możliwości jest sprzedaż hurtowni Wkra i sieci księgarń Dom Książki. Z kolei w przypadku spółki matki zarząd przewiduje, że w przyszłości, po zakończeniu pełnej restrukturyzacji, istniałaby możliwość pozyskania inwestora strategicznego – poinformował PAP prezes Wedler. Według niego, w przypadku wejścia w życie zapowiedzianych przez resort edukacji zmian w dystrybucji podręczników, Wkra może się okazać zbędna w grupie WSiP. „Pojawili się już zainteresowani …
Wyświetlono 25% materiału - 90 słów. Całość materiału zawiera 363 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki