Wtorek, 4 lutego 2020
Ojciec Harry’ego Pottera i jego wspaniały benefis
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 515 (2/2020)
Wydawnictwo Media Rodzina zorganizowało 9 stycznia wspaniały benefis Bronisława Kledzika z okazji jubileuszu 50-lecia jego pracy zawodowej jako redaktora, wydawcy, nauczyciela i mentora. Odbyła się duża impreza, chociaż w kameralnym gronie 70 osób zaproszonych na kolację do Sali Expo Concordia Design w Poznaniu, w lokalu, w której kiedyś była drukarnia prasowa. „W gronie dobrych znajomych chcemy wyrazić wdzięczność, przywołać wspomnienia, spuentować minione pięć dekad i pogratulować jubilatowi otwarcia nowego etapu życia”, napisano w zaproszeniu. W imieniu wydawnictwa spotkanie prowadziła Joanna Nowakowska. Przytoczyła określenia, jakimi jubilata opisywali jego bliscy współpracownicy i przyjaciele: życzliwy, wrażliwy, otwarty, zainteresowany, serdeczny, bezpośredni, dowcipny, kulturalny, cechuje go inicjatywa, urok osobisty, rzetelność, słowność, lojalność. Jest to człowiek wizjoner, człowiek autorytet, inicjator, rozjemca, mentor. – Na każde z tych słów mam pokrycie – powiedziała, odwołując się do okolicznościowej publikacji, jaką współpracownicy jubilata w tajemnicy przed nim przygotowali z okazji benefisu. Zatytułowana jest „Pan Bronek, czyli jak w Wielkopolszcze było, w sześciu księgach wierszem i prozą”, a uświetniły ją ilustracje Józefa Wilkonia odnoszące się do monumentalnej edycji „Pana Tadeusza”, jaka ukazała się w 2015 roku nakładem wydawnictwa Media Rodzina. Publikacja zawiera teksty przekazane przez kilkudziesięciu przyjaciół bohatera. – Jest …
Wyświetlono 25% materiału - 190 słów. Całość materiału zawiera 760 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się