środa, 2 listopada 2016
Amazon z ofertą po polsku
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru446
18 października Amazon.de uruchomił wersję swojego serwisu pozwalającą na obsługę platformy w języku polskim. Aby uruchomić serwis w polskojęzycznej wersji należy otworzyć witrynę Amazon.de i na głównej stronie w opcji wyboru języka zaznaczyć Polski. W praktyce oferta z zasobów niemieckiego Amazona dostępna po polsku, choć na razie dotyczy to skróconych opisów produktów. Co istotne, Amazon umożliwił również klientom telefoniczny kontakt z działem obsługi klienta w języku polskim. Kolejnym ukłonem w stronę konsumentów z naszego kraju jest obniżenie poziomu wartości zamówienia kwalifikującego się do darmowej dostawy do 39 euro."Lokalizacja interfejsu Amazon.de, części oferty oraz darmowa dostawa dla droższych zakupów to kolejny milowy krok w ekspansji koncernu na polskim rynku. Przygotowanie oferty przed głównym sezonem sprzedaży świadczy o tym że koncern poważnie traktuje polskich konsumentów"? stwierdził w wypowiedzi dla serwisu Wirtualnemedia.pl Michał Kreczmar, dyrektor ds. transformacji cyfrowej w PwC. Ponadto zlokalizowana i udostępniona została oferta Amazon Prime, ale nie Photos, Storage, Instant video. Sklep z aplikacjami Amazona oraz oferta samych aplikacji nie posiadają jeszcze wersji w języku polskim. Z drugiej strony w polskojęzycznej ofercie nie znalazło się Amazon: video, music, audible (treści), family, subscribe&save, pantry (usługi) dostępne w Niemczech i Austrii."Natomiast szerokość dostępnego (acz bez …
Wyświetlono 25% materiału - 193 słów. Całość materiału zawiera 772 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się