Wtorek, 9 października 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru205
„Dalsze zmiany kadrowe i strukturalne w Publicat S.A.”, zatytułował jeden z newsów z 4 października serwis „Wirtualny Wydawca”. I dalej: „Po 20 latach pracy w Wydawnictwie Dolnośląskim Jan Stolarczyk nie jest już redaktorem naczelnym tej oficyny. Ze swoim stanowiskiem pożegnała się także Bożena Sęk – redaktor naczelna Wydawnictwa Książnica. Po oddziale warszawskim Publicatu został już tylko pusty lokal. W zeszłym roku Publicat otworzył w Warszawie Papilon Sp. z o.o. Po roku Papilon Sp. z o.o. został włączony w strukturę spółki akcyjnej i przeniesiony do Poznania. W Warszawie pozostał zespół redakcyjny obsługujący zakupioną wcześniej Elipsę oraz dyrektor Joanna …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 388 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki