środa, 16 listopada 2022
KSIĘGARNIE ODWIEDZIŁO PONAD 15 TYS. CZYTELNIKÓW
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 581 (21/2022)
Czwarta edycja Nocy Księgarń odbyła się w całej Polsce 7 października. W wydarzeniu wzięło udział aż 155 księgarń z 55 miast, miasteczek i wsi (Lisi Ogon). W sumie odbyło się blisko 200 wydarzeń – wynika z podsumowania organizatora, OSDW Azymut. Za całą organizację przedsięwzięcia z ramienia firmy odpowiadały trzy osoby: Paulina Bandura, Jędrek Biegański i Alicja Wojnarowska. – W tym roku w naszej komunikacji skupialiśmy się na ludziach, na prawdziwych, realnych spotkaniach, do których po dwóch pandemicznych edycjach bardzo tęskniliśmy – mówił 9 listopada podczas konferencji online Jędrek Biegański. – Skupialiśmy się przede wszystkim na tym, żeby zaprosić czytelników do odwiedzania księgarń. To był nasz główny cel – wyjaśniał. Jak zaznaczył, program Nocy Księgarń był różnorodny, jak i biblioróżnorodne są księgarnie biorące w niej udział. Z ankiet przeprowadzonych wśród księgarzy wynika, że w trakcie wydarzenia księgarnie stacjonarne odwiedziło ponad 15 tys. czytelników. – Noc Księgarń organizujemy dla tych, którzy czytają i którzy nie czytają. Dla ludzi ciekawych świata – podkreśliła Paulina Bandura. – OSDW Azymut jest jedynie częścią wydarzenia, ono nie odbyłoby się bez księgarzy, bez wydawców i partnerów, i bez …
Wyświetlono 25% materiału - 181 słów. Całość materiału zawiera 726 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się