Wtorek, 19 września 2023
RELACJA Z OTWARCIA INBOOK.PL
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 601 (17/2023)
7 września odbyło się uroczyste otwarcie księgarni Inbook.pl przy ul. Kondratowicza 4B w Warszawie, w pobliżu stacji metra Bródno. Pod tym adresem nieprzerwanie od ponad 40 lat działała księgarnia i miała tylko dwóch właścicieli. Pierwszym był Dom Książki, drugim – Maciej Biedrzycki, który przez 31 lat prowadził księgarnię MPZ. Teraz placówką zarządza Agencja Wydawniczo-Reklamowa Skarpa Warszawska, która rok temu przejęła sklep internetowy InBook.pl i właśnie pod tym szyldem otworzyła salon. Lokal ma 250 mkw. Przeszedł gruntowny remont, udało się zachować część mebli. Inne dorobiono tak, żeby pasowały do wystroju wnętrza. Placówka zyskała też miejsce na organizację spotkań. Pierwsze wydarzenie odbędzie się już wkrótce. – Otwarcie księgarni nie byłoby możliwe bez wsparcia instytucjonalnego, które …
Wyświetlono 25% materiału - 113 słów. Całość materiału zawiera 452 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się