Piątek, 1 września 2023
BYĆ BLIŻEJ KLIENTA
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 600 (16/2023)
Glosel, właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl i sklepu z ofertą spożywczą i artykułów dla domu Bee.pl, poinformował, że w sierpniu zwiększono liczbę punktów odbioru osobistego. Białostocka spółka oferuje obecnie odbiór zamówień w 33 punktach i 12 księgarniach stacjonarnych w całej Polsce. Zwiększenie miejsc odbioru zamówień z obu e-sklepów to wynik współpracy Glosela z serwisami usług kurierskich – Meest Post i epaka.pl. – Wprowadzenie większej liczby punktów odbioru osobistego to kolejny krok w naszej strategii rozwoju i dbałości o jakość obsługi klienta. Nasi klienci chętnie wybierają odbiór osobisty i wielokrotnie dawali nam znać, że przydałoby się więcej takich miejsc. Wierzymy, że dzięki temu będziemy mogli zwiększyć nasz udział w rynku i utrzymać pozycję jednego z liderów w branży, a jednocześnie być bliżej klienta – podkreśla Łukasz Kierus, prezes Glosela. 11 punktów w galeriach handlowych to partnerstwo z serwisem usług pocztowych Meest Post. Dla przykładu w Warszawie to aż pięć miejsc odbioru osobistego – Atrium Targówek, Westfield Mokotów, Westfield Arkadia oraz galerie Wileńska i Północna. W popularnych galeriach będą też mogli odbierać zakupy mieszkańcy Wrocławia, Kielc, Gdańska, Krakowa, Lublina i Łodzi. 12 miejsc odbioru zlokalizowanych jest w punktach epaka.pl, zazwyczaj na osiedlach mieszkaniowych, gdzie sąsiadują z innymi punktami handlowymi czy usługowymi. – Lokalizacja punktów odbioru w popularnych galeriach handlowych i na osiedlach to nasz świadomy wybór, bo chcemy iść jak najbardziej na rękę klientom. Dzięki temu mogą nie tylko zaoszczędzić na kosztach wysyłki, …
Wyświetlono 25% materiału - 230 słów. Całość materiału zawiera 921 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się