Wtorek, 28 czerwca 2011
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru303
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w drugim numerze „Wiadomości Księgarskich” wiele miejsca poświęcamy obchodom Roku Miłosza z racji 100-lecia urodzin noblisty. Oprócz Polski jubileusz w sposób szczególny świętuje także Litwa i Stany Zjednoczone. Poza tym niemalże w każdym zakątku świata w związku z obchodami Roku Miłosza zorganizowano wiele ciekawych inicjatyw. Oprócz prezentacji najważniejszych wydarzeń krajowych i zagranicznych w numerze zamieściliśmy rozmowę z Szymonem Kloską z Instytutu Książki, który jest koordynatorem całego Roku Miłosza. W dziale „Rynek książki” wracamy do ostatnich najważniejszych wydarzeń branżowych, a mianowicie …
Wyświetlono 25% materiału - 84 słów. Całość materiału zawiera 336 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się