Czwartek, 25 czerwca 2020
CZYM JEST LITERATURA JESZCZE PIĘKNIEJSZA?
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 525 (12/2020)
Książką „Tututu odkrywa (nie)zwyczajność” Anny Świątek debiutuje na rynku wydawniczym Pactwa. Nazwa krakowskiej oficyny pochodzi od nazwiska właścicielki – Anny Pactwy, która deklaruje: „Kocham książki. Poprzez moją działalność pragnę budować i wspierać społeczność zaangażowanych osób, które jak ja kochają czytać i otaczać się pięknymi książkami, które rozwijają i otwierają na świat”. Jak wyjaśnia, „choć jestem psychologiem pracującym z dziećmi i filologiem szaleńczo zakochanym w  literaturze dziecięcej, zdecydowałam, że w  wydawnictwie Pactwa nie będziemy skupiać się wyłącznie na literaturze dla najmłodszych. Zbyt wiele twórczych osób w naszym otoczeniu czeka na to, by ich historia została opowiedziana, przeczytana i usłyszana”. Wydawnictwo powstało w maju 2019 roku, ale dopiero w tym roku udało się opublikować pierwszą książkę. Ten proces trochę trwał, ponieważ właścicielce przyświeca cel: „tworzyć zachwycające książki – takie, które łączą w  sobie piękną oprawę, sztukę, wartościową treść i powstają z szacunkiem dla potrzeb …
Wyświetlono 25% materiału - 142 słów. Całość materiału zawiera 569 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się