środa, 24 maja 2023
CO SŁYCHAĆ W POLSKIEJ IZBIE KSIĄŻKI?
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 594 (10/2023)
Polska Izba Książki jest jedyną organizacją branżową zrzeszającą wydawców i księgarzy, dystrybutorów, drukarzy i inne przedsiębiorstwa powiązane z rynkiem książki. Warto przypomnieć, że w czerwcu 1990 roku, czyli w chwili wielkich przemian wydawcy podziemi, „solidarnościowi”, oraz reprezentanci przedsiębiorstw „państwowych” rozpoczęli wspólne działania na rzecz interesów środowiska, rozwoju rynku książki i czytelnictwa. Do celów statutowych Izby wpisano wówczas (i ten zapis wciąż obowiązuje) stałe reprezentowanie i ochronę interesów branży wobec organów państwowych, innych organizacji krajowych i zagranicznych. Od czasu zawiązania izby gospodarczej minęły trzy dekady, zmieniły się uwarunkowania rynkowe i prawne. Jak obecnie Izba, na czele której stoi Sonia Draga, prezes Grupy Wydawniczej Sonia Draga, radzi sobie z wyzwaniami? Od tego numeru będziemy systematycznie prezentować najważniejsze komunikaty i aktywności Izby. *** Do Polskiej Izby Książki w ostatnim czasie wstąpiły następujące podmioty: Wydawnictwo Drzazgi, Fundacja Nowej Kultury Bęc Zmiana, Wydawnictwo Filtry, Fundacja Instytut Reportażu/ Dowody, Nisza, …
Wyświetlono 25% materiału - 144 słów. Całość materiału zawiera 579 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się