Czwartek, 6 lutego 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru374
„Po siedmiu latach korzystania ze starego serwisu PIK przyszedł czas na zmiany. Zależało nam na nowej jakości, która pozwoliłaby na jak najbardziej przejrzyste przekazywanie ważnych informacji nie tylko naszym Członkom, ale również odwiedzającym nas gościom. Treść dostępna w serwisie zasadniczo się nie zmienia, jednak dzięki nowemu układowi oraz funkcjom mamy możliwość ich lepszej prezentacji” – czytamy w komunikacie Polskiej Izby Książki. Na głównej stronie serwisu znalazł się slider z kilkoma wybranymi (najnowszymi) komunikatami. Nad sliderem umieszczono menu główne, na które składa się pięć grup tematycznych: • „Wszystko o PIK”, …
Wyświetlono 25% materiału - 89 słów. Całość materiału zawiera 358 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się