Wtorek, 13 września 2022
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 577 (17/2022)
Wysoki poziom literacki, wspaniałe dyskusje o literaturze oraz cała moc atrakcji sprawiły, że Szczebrzeszyn i Zamość stały się na kilka dni niekwestionowaną Stolicą Języka Polskiego. Tak jednym zdaniem można podsumować największy festiwal literacki odbywający się na Roztoczu. Warto jednak pochylić się na tym wydarzeniem bardziej. W dniach 7-13 lipca fani literatury nie mogli się nudzić. Gośćmi Festiwalu byli bowiem znakomici artyści, w tym Stanisław Baj, Wojciech Bąkowski, Zuzanna Bartoszek, Anna Bikont, Wojciech Bonowicz, Małgorzata Borzym, Kamil Bujny, Maciej Byliniak czy Wojciech Chmielarz. Jednak nie tylko fani prozy mogli być zadowoleni. W ramach Pasma Językowego …
Wyświetlono 25% materiału - 94 słów. Całość materiału zawiera 379 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się