Poniedziałek, 19 listopada 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru208
Podczas 11. Targów Książki w Krakowie Biblioteka Analiz, Kancelaria Patrimonium oraz Kancelaria Adwokacka Lassota i Partnerzy zorganizowały konferencje: „Co wolno wydawać bez zgody lub wynagrodzenia autora?” oraz „Jak chronić wydania utworów niechronionych?”. Prowadziły je adwokatki: Joanna Hetman z Patrimonium i Joanna Lassota z kancelarii Lassota i Partnerzy. Podczas pierwszej konferencji zaprezentowana została problematyka dostępności utworów dla wydawców i możliwości ich wykorzystania bez uzyskiwania zgody autora oraz bez konieczności zapłaty na jego rzecz wynagrodzenia. Wskazano różnice między utworami pozostającymi w domenie publicznej lub dostępnymi dla wydawców z mocy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych a utworami, które zostały „uwolnione” …
Wyświetlono 25% materiału - 99 słów. Całość materiału zawiera 398 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się